Świetliki

Świetliki

wtorek, 22 grudnia 2015

Święty czas, to radosny czas!

Wreszcie mamy wolne! Tak długo czekaliśmy na ten czas. Dzisiejszy poranek spędziliśmy w swoich klasach, później uczestniczyliśmy w Jasełkach i Szkolnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek. Nawet nasi nauczyciele zaśpiewali nam świąteczną piosenkę Czerwonych Gitar: "Jest taki dzień". 

A co się działo na świetlicy? Ostatnie dni przed Świętami minęły nam na radosnej i wspólnej zabawie z kolegami i koleżankami. Wczoraj pani Ania przyniosła swój keyboard i zagrała nam najpiękniejsze, polskie kolędy. Sprawdzaliśmy kto ładniej śpiewa: chłopcy czy dziewczyny. I wiecie co? Wszyscy potrafimy śpiewać! Tylko czasami żarty nam w głowie i kolędy w naszej wersji mają zupełnie inne słowa. Ale na Pasterce się poprawimy! 

W końcu też możemy pochwalić się naszą choinką, z ozdobami samodzielnie wykonanymi przez nas. Gotowe bombki są piękne, ale jeszcze bardziej cenne są ozdoby, które robimy sami. A ile przy nich frajdy! Wystarczy trochę papieru kolorowego, krepy bądź tego, co mamy w domu, cała głowa pomysłów i doskonała zabawa gwarantowana!