Świetliki

Świetliki

czwartek, 25 maja 2017

Kilka pomysłów na Dzień Mamy

Już jutro będziemy obchodzić Dzień Mamy. Nasze kochane mamy są dla nas wsparciem i opiekują się nami najlepiej jak potrafią. Pocieszają, kiedy jesteśmy smutni, razem z nami bawią się i cieszą z każdego sukcesu. Doceniamy więc wszystkie ich wysiłki. W tym szczególnym dniu warto przygotować dla mam coś wyjątkowego - zrobionego samodzielnie i z sercem :) Mamy dla Was kilka propozycji - zachęcamy do tworzenia! 

1. RĘCZNIE ROBIONA BIŻUTERIA
Wystarczy przygotować koraliki i kawałek sznurka. Możemy z nich zrobić bransoletki, wisiorki bądź breloczki do kluczy. Jeśli nie mamy koralików możemy wykorzystać zabarwiony makaron różnych kształtów. 

2. RAMKI Z PATYCZKÓW
Do ich wykonania będą potrzebne szerokie patyczki (bądź patyczki po lodach), farby, kolorowy karton, klej, cekiny i inne drobiazgi do ozdoby. Patyczki malujemy i czekamy aż wyschną. Następnie naklejamy je w formie ramki na kolorowy karton, zbędny papier odcinamy. Ozdabiamy ramkę a w środku wklejamy zdjęcie, bądź wykonujemy własny rysunek.

3. LAURKI W KSZTAŁCIE FILIŻANKI 
Zamiast zwykłej laurki proponujemy wykonanie kartki w kształcie filiżanki. Szablon można pobrać poniżej, odrysować na kolorowym papierze i ozdobić według uznania. 

Mamy nadzieję, że nasze pomysły Wam się spodobają!